Nagyméretű technikai télikabát kutyának - 65 cm
High-tech anyagból készült, strapabíró, prémium minőségű víz-és szélálló meleg technikai kutyakabát extra szabással
Praktikus részletekkel, egyedi megoldásokkal
XL, 65 cm
A mellső lábaknál plusz vállvédővel, mely védi az érzékeny részeket, hátul gömbölyű szabással hogy rásimuljon a farra és combokra.
A hátsó lábakhoz való gumis rögzítés mindkét vége kiakasztható, így nem kell a kutya lábát felemelni, csavargatni a szalagok beakasztásához.
Egyedülálló megoldás a kabát testhez igazítása. Alul a hason rugalmas pántokkal szabályozható a testhez, így nincs csúszkáló pánt a derékon, teljes mozgásszabadságot adva a kutyának.
A pántok ötletes megoldással visszatépőzárazhatók, nem lifegnek mozgás közben. Egyszer elég méretre állítani és biztonságosan záró csatjaival könnyen rögzíthető, feladható.
Nyakvonal alatt vízálló, lezárható nyílás, mely hám vagy nyakörv használatát is lehetővé teszi, 2 cipzáros megoldással.
Magas nyaka védi a kutyát a megfázástól, sérüléstől, stopperes zsinórral könnyedén méretre állítható.
Ez a kitűnő minőségű, extra kutya télikabát teljesen takarja a mellkast, biztosítva ezzel a rövidszőrű, fázós vagy idős kutya részére a test teljes védelmét a hideg és eső ellen.
Meleg közbélése és polár belseje puha, igazodik a testhez.
Vízálló
Könnyen feladható és a testformához igazítható, kényelmes olasz meleg kutyakabát minőségi anyagokból, ergonómiai kialakítással
high-tech anyagból készült
víz- és szélálló
légáteresztő és puha
meleg bélés
fényvisszaverő csíkokkal a biztonság érdekében
a gallér nyílása víz beszivárgása elleni védelemmel
húzózsinórral a nyakszélességhez való igazodáshoz
Dynamic Dog minta a hátoldalon
30 °C-on mosható
 |
MINŐSÍTETT MEGBÍZHATÓ BOLT
|
 |
SZÁLLÍTÁS MÁR 990 ft-tól! Raktáron lévő termékeinket akár másnap kézhez kaphatod.
|

|
INGYENES átvételi lehetőség előre egyeztetett időpontban gödi csomagpontunkon.
Védjük együtt a környezetet, kevesebb csomagolóanyag – kevesebb hulladék!
|